Prodej

Nobilis Tilia – Česká přírodní a BIO kosmetika

Poskytuje nejširší nabídku českých certifikovaných přírodních produktů. Značka CPK – certifikovaná přírodní kosmetika definuje suroviny, které kosmetika smí či nesmí obsahovat a nadstavbou je pak značka CPK BIO pro kosmetiku s obsahem surovin z ekologického zemědělství.

Šetrná práce s přírodními materiály je důležitou součástí filozofie společnosti Nobilis Tilia. Z principu odmítá živočišné suroviny a testování na zvířatech, jedinými živočišnými surovinami ve výrobcích Nobilis Tilia je včelí vosk a kozí syrovátka.

Zakladatel firmy Nobilis Tilia PaedDr. Zbyněk Šedivý vystudoval přírodovědeckou fakultu a fakultu tělesné výchovy a sportu na Universitě Karlově v Praze. Od roku 1990 se profesionálně zabývá léčivými rostlinami, jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Pro současný pohled na fytoterapii považuje za důležité historické tradice starých civilizací a proto studuje díla starých mistrů – bylinářů a také tradiční čínskou medicínu.

V roce 1994 zakládá značku aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia, která své jméno získala podle domovského města Krásné Lípy, centra národního parku České Švýcarsko. Společnost kultivuje přátelské vztahy s předními francouzskými odborníky Michaelem Somerardem a Pierrem Franchomem a navazuje úzkou spolupráci s Janem Kusmirkem, jedním ze zakladatelů anglické aromaterapeutické tradice. V centru se nabídka soustřeďuje na péči o těhotnou ženu a matku s malým dítětem.

WELEDA – světová přírodní bio kosmetika

Weleda vyrábí několik tisíc druhů léčiv, přes 100 přípravků přírodní kosmetiky a doplňků stravy a v současné době zaměstnává na plný úvazek téměř 2000 lidí.

S její filosofií souvisí dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 77% z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě. Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek.

Weleda začala jako nemocniční a farmaceutická laboratoř, založená ve Švýcarsku holandskou lékařkou Itou Wegmanovou, rakouským filosofem Rudolfem Steinerem a mnichovským chemikem a farmaceutem Oskarem Schmiedelem. Postupně se tato laboratoř vyvinula v celosvětovou firmu zabývající se zdravím.

Jejich koncepce předznamenala to, co je dnes v komplementární medicíně obecně známé: celostně působící léčiva stimulují organismus, aby se vyléčil sám.

Firemní motto „V souladu s člověkem i přírodou" - zdůrazňuje hodnoty a cíle Weledy.

V centru se nabídka soustřeďuje na péči o těhotnou ženu a matku s malým dítětem.

FORBABY – vysoce kvalitní dětské zboží

Výhradně česká společnost, která dováží na český trh pro děti zajímavé výrobky renomovaných značek z celého světa. Snaží se vybírat pouze výrobky kvalitní, bezpečné (vždy testované) a praktické. Důležitý je i zajímavý a příjemný design.

V nabídce firmy naleznete vše pro maminky a miminka od dudlíku až po kočárek či dětský nábytek. V centru se nabídka firmy soustřeďuje na výrobky pro podporu kojení, stravování a péče o malé dítě od značek: Tommee Tippee, Nuby a Sassy.

Ceny zboží v centru jsou srovnatelné s internetovými cenami v e-shopu uvedených firem !