Cvičení s dětmi v Centru Radmila pro ženu a dítě ve Zlíně

Slová „krásny“ a „pôrod“ v jednej vete som prvýkrát počula až v Radmilinom kurze. Keď sa pozerám späť na celú tehotenskú prípravu, je mi ľúto, že drvivá väčšina žien spája pôrod s trápením a strachom. Keby ženy vo väčšom počte absolvovali kvalitnú prípravu, bolo by pôrodných hororových príbehov určite menej.

Kurz a Radmiline skúsenosti ma v prvom rade zbavili strachu z neznáma a vyvrátili veľa zbytočných mýtov. Zistila som, že niekoľkomesačná mentálna a fyzická príprava (dýchanie, vizualizácia, vhodná strava a čaje, cvičenie s Dobrou Slončíkovou) sú kľúčom k tomu, aby som začala svoj život mamy s elánom a radosťou a aby moje dieťa prišlo na svet šetrne, bez chemických kokteilov a bez zbytočného stresu. Kurz ako taký mi pomohol so zvládnutím množstva problémov a nejasností týkajúcich sa tehotenstva, pôrodu i šestonedelia. Radmilu sme požiadali, aby bola prítomná i pri samotnom pôrode; jej prítomnosť mi navodila i v úplnom závere pocit pohody a pokoja..

Naša dcérka sa narodila presne podľa predstáv: od prebudenia uprostred noci po priloženie dieťatka uplynulo len tri a štvrť hodiny a ja som neutrpela ani najmenší škrabanec. Nepotrebovali sme ihly ani stehy – ja i naša dcérka sme boli v skvelej kondícii.

Krátko pred mojím pôrodom svet obdivoval vojvodkyňu Kate a mnohí neverili jej schopnosti odísť domov po svojich pár hodín po pôrode. Sama som si dokázala, že s dobrou prípravou sa to dá a nie je to zázrak, ani šťastie – je to presvedčenie o tom, že to dokážem, dôslednosť a trochu disciplíny. Za taký nádherný zážitok, akým bolo privedenie našej dcérky na svet, to predsa stálo – veď je to spomienka na celý život. Nastávajúce maminky, priebeh tejto prekrásnej udalosti závisí najmä na vás.

Katarína Nemčoková
Zlín

 

Dodatečně a opakovaně děkuji za první i druhý kurz. Zuzanka i Michálek jsou skvělé šťastné zdravé a chytré děti a věřím, že také díky tomu, že jejich máma v bříškatém období relaxovala pravidelně každý týden v Prštném nasávajíce nejnovější informace. A dokázala jsi dostat našeho tátu k porodu. 2x. paráda. Moc díky a přejeme spoustu spokojených maminek, tatínků i miminek!!!

Březinovi

Předporodní kurz se nám velmi líbil a bylo dobré, že ho mohl se mnou navštěvovat i můj muž. Dozvěděli jsme se spoustu užitečných informací a díky tomu jsme byli výborně připraveni na porod. Musím uznat,že díky kurzu jsem porod zvládla v klidu a v pohodě. kdybych se měla znovu rozhodovat nebo znovu čekala miminko,kurz určitě budu absolvovat znovu. Radmila nám zodpověděla jakékoliv otázky a byla nápomocna i po porodu. Díky jejím dlouholetým zkušenostem jsme se dozvěděli spoustu novinek a rad,jak nejlépe pečovat o miminko a jak si tu péči usnadnit.

Miroslava

Milé děvčata! Radmila je skvělá, veselá, přirozená, přátelská a vždy umí poradit. Vřele doporučujem její kurzy, cvičení a vlastně všechno co se rodičovství týče. Děkujeme za super přípravu k porodu a těšíme se na další hodiny s tebou!

Renata, Soňa

 

Milí rodičové, pokud chcete získat vyčerpávající informace o porodu a péči o miminko i matku,tak Vám vřele doporučuji Radmilu!! Je skvělá,příjemná,vždy si ví rady a dokáže člověka uklidnit. Já jsem navštěvovala kurz a měla jsem to štěstí mít Radmilu u porodu a díky ní to byl skvělý zážitek,který splnil všechna očekávání. Já i manžel jsme nadšení. Je nám velkou oporou a její bezedné informace čerpáme i po porodu a VŠECHNY jsou účinné!!! Přeji i Vám stejnou zkušenost.

Margita Černá

,, Milé ženy srdečně doporučuji kurz pro těhotné nastávající maminky! Radmila je člověk, který Vám vnese klid a harmonií do Vašich srdcí. Pomůže, poradí a objasní všechny Vaše dotazy popř.obavy. Tzv. babské řeči uvede na pravou míru a Vy si utříbíte myšlenky, jak správně porodit a posléze postarat se o Vaše dítka. Tak jak já ,se budete už jen těšit na porod. Využijte kurzu a dalších služeb Radmily! "

Ještě jednou děkuji Radmile za super kurz a těším se na brzkou shledanou v dalších jejich kurzech.

S pozdravem Jitka Doležalová

Milé stávající i nastávající maminky, jako druhorodička jsem využila asistence Radmilky z důvodu špatných zkušeností s přístupem v porodnici u prvního dítěte a nezbývá než říct "Radmila forever"! O pocitu klidu už měsíc předem, že o mne bude postaráno ani nemluvím. Ovšem největším přínosem je její profesionální a zároveň intimní přístup. Porod bolí, co si budeme povídat, ale s jejím doprovodem jsem měla pocit, že každá kontrakce je účelná a využitá na 100%. Vše jsme zvládli bez poranění a bez nástřihu. Narodila se nám zdravá bezmála 4kilová holčička spontánní cestou. Díky pohodovému porodu jsem byla rychle zpátky v kondici a můžu se věnovat sobě i celé své rodině. Zní to asi jako reklama na štěstí, ale pravda je, že mě nesmírně mrzí, že se mnou nebyla už u prvního dítěte. Ušetřila bych si tím poporodní komplikace, trauma z bolestí, poporodní blues a vyčerpání psychické i fyzické.

Ještě jednou děkuji Radmile za super kurz a těším se na brzkou shledanou v dalších jejich kurzech.

Zuzana

Chtěla bych tímto moc poděkovat Radmile za vyčerpávající informace, za její neustále pozitivní přístup, za předávání zkušeností z praxe, prostě za vše. Ale hlavně, velký dík za pomoc překonat strach z porodu. Vřele všem budu doporučovat její kurz. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další setkání.

Radana

 
 
Mgr. Bc. Radmila Dorazilová
Soukromá porodní asistentka.
Adresa
Nová 1074, Zlín-Malenovice, 763 02
Telefon
+ 420 604 256 266
Email
dorazilova.radmila@gmail.com